Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs Na Intro Dla Kanalu YouTube - Gold Do Wygrania


Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heyka !

Ogłaszam konkurs, gdzie do wygrania będzie wszystkim już znana ranga Gold Member .

 

Na czym polega konkurs?

Stwórz jak najlepsze intro dla kanału mpcforum.pl na YouTube, które będzie wyświetlane zawsze na początku naszych recenzji.

 

Do kiedy czas na oddanie prac?

Prace publikujemy w tym temacie i oddajemy je do poniedziałku - 6 grudnia godz. 24:00

 

Wyniki zostaną ogłoszone we wtorek 7 grudnia.

Jest tylko 1 miejsce, więc zapraszam do tworzenia !

 

Powodzenia ;)

Don't feed trolls ;]

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ehhhh...

konkursy na golda nie organizowane przez admina....

....

@top

moje intro macie gdzieś tam w waszych działach

Być zajebistym...

Gość Mounthains
Opublikowano

ehhhh...

konkursy na golda nie organizowane przez admina....

....

@top

moje intro macie gdzieś tam w waszych działach

 

Jest akceptacja adma.

Opublikowano

Hmm. Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Forum stanie się bardziej popularne, a użytkownicy będą mogli na tym skorzystać !

Być może wezmę udział ;]

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

a gdzie mamy zgłaszać prace?

 

Prace publikujemy w tym temacie i oddajemy je do niedzieli - 5 grudnia godz. 24:00

Opublikowano

@Up

 

Ale jak bym dał np. z 5 to by same intro trwało minutę :P

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

Mam prośbę. Czy nie można by przedłużyć czasu na oddanie prac o jeden dzień tj. do poniedziałku 24:00 zamiast niedzieli?

Chciałbym wziąć udział w tym konkursie ale niestety nie wiem czy się wyrobię w terminie bo mam kilka pilnych spraw do załatwienia : (

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Mam prośbę. Czy nie można by przedłużyć czasu na oddanie prac o jeden dzień tj. do poniedziałku 24:00 zamiast niedzieli?

Chciałbym wziąć udział w tym konkursie ale niestety nie wiem czy się wyrobię w terminie bo mam kilka pilnych spraw do załatwienia : (

 

O 1 dzień nic nie zaszkodzi ;)

Data przesunięta.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

@Up

 

Nie jest złe ale gdybyś nagrał to w przynajmniej 720 HD to by było świetnie :)

Jak możesz to popraw, bo chcemy porządne intro ;)

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

Ja nie jestem ani modem ani liderem, ale myślę, że tak do 15 sekund intro ma trwać :) Ale rób jak uważasz.

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

@RoyalShark

Mi się bardzo podoba twoje intro, ale ja myślę, że raczej oni chcą coś z grami ; / .

Gdyby to było forum o grafice intro byłoby bardzo, bardzo dobre ;)

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano
Nie jest złe ale gdybyś nagrał to w przynajmniej 720 HD to by było świetnie

Jak możesz to popraw, bo chcemy porządne intro

Spróbuje jeszcze raz ;)

Opublikowano

NoFace To jest zajebiście śmieszne To tak Camtasia 7 czy coś ale wiem że camtasia i tam podstawowe intra wpisać mpc ... i masz intro ahah ;"D

Zbieram - !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...